Foretak

992126434
AS
2rz Holding AS
Foretaket har ingen tilsynelatende form for aktivitet
Sagvegen 2 B, 6412 Molde
93258722
Revisjon
Molde
24.12.2007
03.01.2008
Nei
35.000
Investering i andre selskaper samt finansiering/utlån til virksomheter som selskapet har eierandeler i.
Styrets leder alene.

Annonse

2rz Holding AS er oppført på adressen «Sagvegen 2 B, 6412 Molde» og ble registrert 03.01.2008 som et AS med aksjekapital NOK 35 000.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Revisjon

Selskapets driftscore er beregnet til 76 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2017 viser en omsetning på NOK 109 000, et driftsresultat på NOK 109 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 2 282 000.

Styret består av 1 mann og 1 kvinne og med en gjennomsnittlig alder på 54 år. Styrets høyeste personlige styrescore er 11 poeng, laveste personlige styrescore er 0 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 5,50 poeng.

Regnskap

År201720162015
Driftsinntekter109284685
Driftsresultat109279684
Ordinært resultat125288715
 
Sum egenkapital2.2822.1572.534
Kassebeholdning8397792.255
 
Resultatgrad10098100
Egenkapitalandel111

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg positivt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en positiv trend i fjor («Resultatgrad, Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II, Egenkapitalandel»).

Selskapets bankscore er beregnet til 9,50 av 10 poeng.

For Bankscore detaljer - se regnskapet. Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter. Les mer her. Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Vis regnskap Bestill kredittrapport

Driftscore

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

År201720162015
Totalrentabilitet61012
Kapitalomsetningshastighet000
Fordringsomsetningshastighet000
Gjeldsbetjeningsgrad101010
Resultatgrad202020
Kontantstrøm fra drift202020
Rentedekningsgrad101010
Likviditetsgrad II10108
Totalt768080
Kredittscore

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore
Vis detaljer

Juridiske personer

11
Adm. direktør

11
Styrets leder
-
Varamedlem
 

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Aksjonærer

Firmanavn
Omsetning
Resultat før skatt
Andel Aksjer:
100.00%

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Sjekk aksjonærnettverket

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!