Foretak

811711772
AS
3d Estate AS
Sagveien 21, 0459 Oslo
99262009
Oslo
Oslo
21.02.2013
03.04.2013
12
Ja
30.000
Tilby støttetjenester knyttet til tegning, kjøp, salg og utleie av eiendom, samt alt hva herved står i forbindelse.
Daglig leder alene.
Daglig leder alene.

Annonse

3d Estate AS er oppført på adressen «Sagveien 21, 0459 Oslo» og ble registrert 03.04.2013 som et AS med aksjekapital NOK 30 000.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Grafisk og visuell kommunikasjonsdesign

Selskapets driftscore er beregnet til 87 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2017 viser en omsetning på NOK 11 948 000, et driftsresultat på NOK 2 203 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 688 000.

Styret består av 2 menn og ingen kvinner og med en gjennomsnittlig alder på 32 år. Styrets høyeste personlige styrescore er 24 poeng, laveste personlige styrescore er 0 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 12,00 poeng.

Regnskap

År201720162015
Driftsinntekter11.9484.9223.418
Driftsresultat2.203-1.225599
Ordinært resultat1.702-1.381592
 
Sum egenkapital688-740641
Kassebeholdning698982127
 
Resultatgrad18-2518
Egenkapitalandel0-00

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg positivt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en positiv trend i fjor («Resultatgrad, Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II, Egenkapitalandel»).

Selskapets bankscore er beregnet til 8,15 av 10 poeng.

For Bankscore detaljer - se regnskapet. Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter. Les mer her. Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Vis regnskap Bestill kredittrapport

Driftscore

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

År201720162015
Totalrentabilitet15015
Kapitalomsetningshastighet101010
Fordringsomsetningshastighet252
Gjeldsbetjeningsgrad10010
Resultatgrad18018
Kontantstrøm fra drift18020
Rentedekningsgrad10010
Likviditetsgrad II428
Totalt871793
Kredittscore

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore
Vis detaljer

Eierposter

Firmanavn
Omsetning
Driftsresultat
Andel Aksjer:
0
-26
6.00%
276
2
30.00%
746
311
52.50%

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Sjekk eierkvaliteten

Juridiske personer

24
Adm. direktør

24
Styrets leder
-
Varamedlem
 

Lønn til daglig leder er: 785.000 Ved flere daglig ledere eller endring av daglig leder i inneværende regnskapsår kan publisert lønn være ukorrekt.

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Aksjonærer

Firmanavn
Omsetning
Resultat før skatt
Andel Aksjer:

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Sjekk aksjonærnettverket

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!