Foretak

990034451
AS
3h Invest AS
Tulipanveien 4, 4316 Sandnes
51667947
Rogaland
Sandnes
10.06.2006
08.08.2006
0
120.000
Nei
Eiendomsutvikling.
Styrets leder alene.

3h Invest AS er oppført på adressen «Tulipanveien 4, 4316 Sandnes» og ble registrert 08.08.2006 som et AS med aksjekapital NOK 120 000.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Utvikling og salg av egen fast eiendom ellers

Selskapets driftscore er beregnet til 89 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2016 viser en omsettning på NOK 2 510 000, et driftsresultat på NOK 2 443 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 181 000.

Styret består av 3 menn og ingen kvinner og med en gjennomsnittlig alder på 61 år.
Styrets høyeste personlige styrescore er 16 poeng, laveste personlige styrescore er 16 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 16,00 poeng. [100 poeng er høyeste styrescore. 0 poeng er laveste verdi.]

Regnskap

År201620152014
Driftsinntekter2.510142165
Driftsresultat2.443-354-96
Ordinært resultat1.841-379-117
 
Sum egenkapital181590982
Kassebeholdning8483281
 
Resultatgrad97-249-58
Egenkapitalandel001

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg positivt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en negativ trend i fjor («Egenkapitalandel»). Følgende nøkkeltall viste en positiv trend i fjor («Resultatgrad, Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II»).

Selskapets bankscore er beregnet til 8,25 av 10 poeng.

For Bankscore detaljer - se regnskapet. Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter. Les mer her. Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Vis regnskap

Driftscore

År201620152014
Totalrentabilitet1500
Kapitalomsetningshastighet800
Fordringsomsetningshastighet000
Gjeldsbetjeningsgrad1000
Resultatgrad2000
Kontantstrøm fra drift2000
Rentedekningsgrad1000
Likviditetsgrad II600
Totalt8900

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore
Vis utvidet informasjon

Juridiske personer

16
Adm. direktør

16
Styrets leder
16
Styremedlem
16
Styremedlem
 

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Aksjonærer

Navn Andel Aksjer:
Per Terje Hummervoll 33.33%
Helge Mangor Helvig 33.33%
Helge Hummervoll 33.33%
Andre 0.01%

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Sjekk aksjonærnettverket

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!