Bisnode kredittsjekk

Foretak

989127918
AS
3k Holding AS
Kjellergata 43, 2003 Lillestrøm
Akershus
Skedsmo
09.12.2005
17.01.2006
Ja
200.000
Investering i aksjer og andeler i andre selskaper. Konsulentvirksomhet og administrative tjenester. Kjøp, utvikling, salg og utleie av fast eiendom samt hva som naturlig hører herunder.
Daglig leder og styrets leder hver for seg.

Annonse

3k Holding AS er oppført på adressen «Kjellergata 43, 2003 Lillestrøm» og ble registrert 17.01.2006 som et AS med aksjekapital NOK 200 000.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Kjøp og salg av egen fast eiendom (68100)

Selskapets driftscore er beregnet til 73 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2018 viser en omsetning på NOK 8 575 000, et driftsresultat på NOK 6 155 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 10 143 000.

Styret består av 2 menn og ingen kvinner og med en gjennomsnittlig alder på 60 år. Styrets høyeste personlige styrescore er 38 poeng, laveste personlige styrescore er 36 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 37,00 poeng.

Finansieringsanalyse

Varelager Kundefordring Leverandørkreditt Belåning aktiva Leasing
0 352 397 30 658 7 315 000 242 000

Dette selskapet kan forbedre sin egen finansieringsevne med opptil:

7 455 057 NOK

Analysen er laget av Purehelp.no AS

Regnskap

År201820172016
Driftsinntekter8.57510.2878.576
Driftsresultat6.15511.1772.821
Ordinært resultat1.9824.1112.419
 
Sum egenkapital10.14311.5528.341
Kassebeholdning2.130422.473
 
Resultatgrad7210933
Egenkapitalandel60,50 %49,60 %58,80 %

Alle tall i tusen

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg positivt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en negativ trend i fjor («Resultatgrad»). Følgende nøkkeltall viste en positiv trend i fjor («Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II, Egenkapitalandel»).

Selskapets bankscore er beregnet til 8,20 av 10 poeng.

Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter.

Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Inkassoanalyse

generic logo

Likviditetseffekt ved reduksjon av kundefordringer

-1 DAG -2 DAGER -10 DAGER -15 DAGER
23,49 117,47 234,93 352,40

Driftscore

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

År201820172016
Totalrentabilitet151513
Kapitalomsetningshastighet222
Fordringsomsetningshastighet045
Gjeldsbetjeningsgrad8810
Resultatgrad202020
Kontantstrøm fra drift202020
Rentedekningsgrad6610
Likviditetsgrad II202
Totalt737582
Kredittscore

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore

Eierposter

Firmanavn
Omsetning
Drifts­resultat
Andel Aksjer:
222.845
1.798
50.00%
0
-38
60.00%
17.767
-1.481
50.00%
17.741
-2.061
40.00%

Alle tall i tusen

Juridiske roller

 
Man and tryg-logo

Har du en god skadeforsikring?
Styreleder har det juridiske ansvaret

SE RISIKOANALYSEN
 

36
Adm. direktør


38
Styrets leder

36
Vara­medlem

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Aksjonærer

Firmanavn
Omsetning
Resultat før skatt
Andel Aksjer:
40.00%

Alle tall i tusen

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!