Foretak

989127918
AS
3k Holding AS
Kjellergata 43, 2003 Lillestrøm
Akershus
Skedsmo
09.12.2005
17.01.2006
3
200.000
Ja
Investering i aksjer og andeler i andre selskaper. Konsulentvirksomhet og administrative tjenester. Kjøp, utvikling, salg og utleie av fast eiendom samt hva som naturlig hører herunder.
Daglig leder og styrets leder hver for seg.

3k Holding AS er oppført på adressen «Kjellergata 43, 2003 Lillestrøm» og ble registrert 17.01.2006 som et AS med aksjekapital NOK 200 000.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Kjøp og salg av egen fast eiendom

Selskapets driftscore er beregnet til 75 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2017 viser en omsettning på NOK 10 287 000, et driftsresultat på NOK 11 177 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 11 552 000.

Styret består av 2 menn og ingen kvinner og med en gjennomsnittlig alder på 59 år. Styrets høyeste personlige styrescore er 42 poeng, laveste personlige styrescore er 36 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 39,00 poeng.

Regnskap

År201720162015
Driftsinntekter10.2878.5766.626
Driftsresultat11.1772.8214.179
Ordinært resultat4.1112.4195.048
 
Sum egenkapital11.5528.34112.379
Kassebeholdning422.4732.811
 
Resultatgrad1093363
Egenkapitalandel011

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg negativt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en negativ trend i fjor («Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II, Egenkapitalandel»). Følgende nøkkeltall viste en positiv trend i fjor («Resultatgrad»).

Selskapets bankscore er beregnet til 8,40 av 10 poeng.

For Bankscore detaljer - se regnskapet. Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter. Les mer her. Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Vis regnskap Bestill kredittrapport

Driftscore

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

År201720162015
Totalrentabilitet151315
Kapitalomsetningshastighet222
Fordringsomsetningshastighet455
Gjeldsbetjeningsgrad81010
Resultatgrad202020
Kontantstrøm fra drift202020
Rentedekningsgrad61010
Likviditetsgrad II026
Totalt758288
Kredittscore

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore
Vis detaljer

Eierposter

Firmanavn Andel Aksjer:
Malmgren AS 100.00%
Findal & Krogh AS 50.00%
Jkk Eiendom AS 60.00%
One-shot Norge AS 50.00%
Viaggio AS 40.00%
Sjekk eierkvaliteten

Juridiske personer

36
Adm. direktør

42
Styrets leder
36
Varamedlem
 

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Aksjonærer

Navn Andel Aksjer:
Kjeld Kristian Krogh 60.00%
Kenneth Krogh 40.00%

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Sjekk aksjonærnettverket

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!