Foretak

989262939
AS
J J Holding AS
Foretaket har ingen tilsynelatende form for aktivitet
Nordre Jonsgate 5, 7030 Trondheim
73518070
Trondheim
23.12.2005
21.02.2006
Ja
200.000
Kjøp og salg av aksjer, utleie, kjøp og salg av fast eiendom, samt hva hermed står i forbindelse. Herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Styrets leder alene.

Annonse

J J Holding AS er oppført på adressen «Nordre Jonsgate 5, 7030 Trondheim» og ble registrert 21.02.2006 som et AS med aksjekapital NOK 200 000.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Reklamebyråer

Selskapets driftscore er beregnet til 82 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2017 viser en omsetning på NOK 208 000, et driftsresultat på NOK 187 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 4 935 000.

Styret består av 1 mann og 1 kvinne og med en gjennomsnittlig alder på 48 år. Styrets høyeste personlige styrescore er 54 poeng, laveste personlige styrescore er 19 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 36,50 poeng.

Regnskap

År201720162015
Driftsinntekter2085432
Driftsresultat187528-11
Ordinært resultat980567647
 
Sum egenkapital4.9353.9543.387
Kassebeholdning1.7791.396797
 
Resultatgrad9097-550
Egenkapitalandel99,70 %99,60 %91,60 %

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg positivt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en negativ trend i fjor («Resultatgrad»). Følgende nøkkeltall viste en positiv trend i fjor («Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II, Egenkapitalandel»).

Selskapets bankscore er beregnet til 9,50 av 10 poeng.

For Bankscore detaljer - se regnskapet. Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter. Les mer her. Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Vis regnskap Bestill kredittrapport

Driftscore

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

År201720162015
Totalrentabilitet121012
Kapitalomsetningshastighet000
Fordringsomsetningshastighet000
Gjeldsbetjeningsgrad101010
Resultatgrad20200
Kontantstrøm fra drift202020
Rentedekningsgrad101010
Likviditetsgrad II101010
Totalt828062
Kredittscore

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore
Vis detaljer

Eierposter

Firmanavn
Omsetning
Driftsresultat
Andel Aksjer:
4.664
1.082
90.00%

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Sjekk eierkvaliteten

Juridiske personer

19
Adm. direktør

19
Styrets leder
54
Varamedlem
 

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Aksjonærer

Firmanavn
Omsetning
Resultat før skatt
Andel Aksjer:

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Sjekk aksjonærnettverket

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!