Foretak

915548709
AS
AB Trykk AS
Ab Trykk AS
Torbjørnsbu 1 C, 4847 Arendal
C/o Steinar Høst Vågsnesveien 83, 4812 Kongshavn
37088186
Arendal
20.10.1980
06.08.1989
Nei
115.000
Trykkeri og annen virksomhet som står i forbindelse med dette,samt å delta i andre selskaper.
Selskapets firma tegnes av styret.

Annonse

AB Trykk AS er oppført på adressen «Torbjørnsbu 1 C, 4847 Arendal» og ble registrert 06.08.1989 som et AS med aksjekapital NOK 115 000.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Trykking ellers

Selskapets driftscore er beregnet til 76 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2017 viser en omsetning på NOK 429 000, et driftsresultat på NOK 129 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 2 311 000.

Styret består av 3 menn og ingen kvinner og med en gjennomsnittlig alder på 71 år. Styrets høyeste personlige styrescore er 30 poeng, laveste personlige styrescore er 16 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 20,67 poeng.

Regnskap

År201720162015
Driftsinntekter429422283
Driftsresultat12980-56
Ordinært resultat10867-23
 
Sum egenkapital2.3112.4042.536
Kassebeholdning1.8791.7821.503
 
Resultatgrad3019-20
Egenkapitalandel111

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg negativt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en negativ trend i fjor («Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II»). Følgende nøkkeltall viste en positiv trend i fjor («Resultatgrad, Egenkapitalandel»).

Selskapets bankscore er beregnet til 9,30 av 10 poeng.

For Bankscore detaljer - se regnskapet. Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter. Les mer her. Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Vis regnskap Bestill kredittrapport

Driftscore

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

År201720162015
Totalrentabilitet630
Kapitalomsetningshastighet000
Fordringsomsetningshastighet000
Gjeldsbetjeningsgrad101010
Resultatgrad20180
Kontantstrøm fra drift202020
Rentedekningsgrad10100
Likviditetsgrad II101010
Totalt767140
Kredittscore

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore
Vis detaljer

Juridiske personer

16
Adm. direktør

16
Styrets leder
16
Styremedlem
30
Varamedlem
 

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Aksjonærer

Firmanavn
Omsetning
Resultat før skatt
Andel Aksjer:
50.00%

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Sjekk aksjonærnettverket

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!