Bisnode kredittsjekk

Foretak

991719164
AS
Allconnect AS
Vangsveien 11, 1470 Lørenskog
90593919

Dropp gamle utdaterte finansierings­løsninger og se på nye innovative alternativ her.


Viken
Lørenskog
20.08.2007
03.10.2007
Nei
100.000
Salg, markedsføring, direktesalg, websalg av varer, samt levering og montering av elektronikk, reparasjonsarbeid, sveising, montering og all lignende virksomhet.
Daglig leder alene.
Daglig leder og styrets leder hver for seg.

Allconnect AS er oppført på adressen «Vangsveien 11, 1470 Lørenskog» og ble registrert 03.10.2007 som et AS med aksjekapital NOK 100 000.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Elektrisk installasjonsarbeid (43210)

Selskapets driftscore er beregnet til 54 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2019 viser en omsetning på NOK 1 293 000, et driftsresultat på NOK 60 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 11 000.

Styret består av 2 menn og 1 kvinne og med en gjennomsnittlig alder på 51 år. Styrets høyeste personlige styrescore er 16 poeng, laveste personlige styrescore er 11 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 12,67 poeng.

Finansieringsanalyse

Varelager Kundefordring Leverandørkreditt Belåning aktiva Leasing
0 53 137 16 274 89 000 0

Dette selskapet kan forbedre sin egen finansieringsevne med opptil:

114 335 NOK

Analysen er laget av Purehelp.no AS

Regnskap

År201920182017
Driftsinntekter1.2936262.167
Driftsresultat60-1.088-309
Ordinært resultat54-1.221-245
 
Sum egenkapital11-441.177
Kassebeholdning3461621.065
 
Resultatgrad5-174-14
Egenkapitalandel2,10 %-12,40 %64,60 %

Alle tall i tusen

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg positivt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en positiv trend i fjor («Resultatgrad, Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II, Egenkapitalandel»).

Selskapets bankscore er beregnet til 5,25 av 10 poeng.

Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter.

Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Inkassoanalyse

Axactor logo

Likviditetseffekt ved reduksjon av kundefordringer

-1 DAG -2 DAGER -10 DAGER -15 DAGER
3,54 17,71 35,42 53,14

Kredittinformasjon

Kredittlimit: ??? mNOK
Aktuell Hendelse: ???
???
???
År
2019
2018
2017
Kreditt tid
31,39 d
73,23 d
63,47 d
Lavest er best
Fordringsoms. hastighet
11,63
4,98
5,75
Høyest er best
Likviditetsgrad I
1,02
0,87
2,81
Høyest er best

Driftscore

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

År201920182017
Totalrentabilitet700
Kapitalomsetningshastighet824
Fordringsomsetningshastighet422
Gjeldsbetjeningsgrad600
Resultatgrad800
Kontantstrøm fra drift700
Rentedekningsgrad1000
Likviditetsgrad II428
Totalt54614
Kredittscore

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore

Juridiske roller

 

Styreleder har ansvaret for sikkerheten

SE RISIKOANALYSEN
 

11
Adm. direktør


11
Styrets leder

16
Styre­medlem

11
Styre­medlem

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Samfunnsansvar

Fremtiden tilhører virksomheter som tar samfunnsansvar. Investorer flytter kapitalen, staten bruker innkjøpsmakten og konsumentene tar klare produktvalg. Uten en aktiv bærekraftstrategi utsetter mange seg for stor markedsrisiko nå. Med enkle tiltak kan du redusere risiko - ta kontakt

KLIMAREGNSKAP

Staten skal nå øke vektleggingen av miljø og bærekraft i offentlige anbud til 30%. Et klimaregnskap er en god begynnelse.

SBT ANALYSE

Mange selskap ønsker nå å bidra med sin andel av jobben for å holde global temperaturøkning under 2° målet. Vi gjør analysen.

ESG RAPPORTERING

Vi setter opp en spennende Bærekraftrapport basert på standard ESG-kriterier (Environmental, Social and Corporate Governance).

TCFD RAPPORTERING

Mange selskap ønsker nå å rapportere om egen klimarisiko til det finansielle markedet. Vi gjør en detaljert risikoanalyse.

Aksjonærer

Firmanavn
Omsetning
Resultat før skatt
Andel Aksjer:
100.00%

Alle tall i tusen

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!