Foretak

988979473
AS
Anneno Holding AS
Knivsøy 4, 1789 Berg i Østfold
Postboks 1102, 1787 Halden
69195575
Østfold
Halden
11.11.2005
19.12.2005
Ja
100.000
Å eie og administrere andre selskaper.
Styrets leder alene.
Styrets leder alene.

Annonse

Anneno Holding AS er oppført på adressen «Knivsøy 4, 1789 Berg i Østfold» og ble registrert 19.12.2005 som et AS med aksjekapital NOK 100 000.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Produksjon av gummidekk og slanger til gummidekk, og regummiering og vulkanisering av gummidekk

Selskapets driftscore er beregnet til 80 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2017 viser en omsetning på NOK 228 000, et driftsresultat på NOK 137 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 10 581 000.

Styret består av 1 mann og 1 kvinne og med en gjennomsnittlig alder på 61 år. Styrets høyeste personlige styrescore er 23 poeng, laveste personlige styrescore er 0 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 11,50 poeng.

Regnskap

År201720162015
Driftsinntekter228223163
Driftsresultat137119-830
Ordinært resultat1.5381.514626
 
Sum egenkapital10.5819.3437.828
Kassebeholdning6.9325.1883.836
 
Resultatgrad6053-509
Egenkapitalandel111

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg negativt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en negativ trend i fjor («Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II, Egenkapitalandel»). Følgende nøkkeltall viste en positiv trend i fjor («Resultatgrad»).

Selskapets bankscore er beregnet til 9,70 av 10 poeng.

For Bankscore detaljer - se regnskapet. Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter. Les mer her. Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Vis regnskap Bestill kredittrapport

Driftscore

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

År201720162015
Totalrentabilitet10126
Kapitalomsetningshastighet000
Fordringsomsetningshastighet000
Gjeldsbetjeningsgrad10100
Resultatgrad20200
Kontantstrøm fra drift202020
Rentedekningsgrad101010
Likviditetsgrad II10100
Totalt808236
Kredittscore

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore
Vis detaljer

Eierposter

Firmanavn
Omsetning
Driftsresultat
Andel Aksjer:
9.658
1.819
100.00%

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Sjekk eierkvaliteten

Juridiske personer

23
Adm. direktør

23
Styrets leder
-
Varamedlem
 

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Aksjonærer

Firmanavn
Omsetning
Resultat før skatt
Andel Aksjer:
100.00%

Alle tall er i hele tusen, med mindre annen enhet er oppgitt.

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Sjekk aksjonærnettverket

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!