Foretak

950456930
AS
Aware AS
Aware AS
Dagaliveien 8, 0776 Oslo
22142538
Oslo
Oslo
15.10.1988
09.02.1989
2
580.000
Nei
Utvikling, salg og utleie av eiendom, salg og markedsføring samt konsulent- og investeringsvirksomhet.
Signaturen innehas av styret i fellesskap.
Effekt Regnskap AS

Aware AS er oppført på adressen «Dagaliveien 8, 0776 Oslo» og ble registrert 09.02.1989 som et AS med aksjekapital NOK 580 000.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Utvikling og salg av egen fast eiendom ellers

Selskapets driftscore er beregnet til 87 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2016 viser en omsettning på NOK 432 000, et driftsresultat på NOK 1 421 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 2 355 000.

Styret består av 1 mann og 1 kvinne og med en gjennomsnittlig alder på 62 år.
Styrets høyeste personlige styrescore er 16 poeng, laveste personlige styrescore er 0 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 8,00 poeng. [100 poeng er høyeste styrescore. 0 poeng er laveste verdi.]

Regnskap

År201620152014
Driftsinntekter432973500
Driftsresultat1.421166154
Ordinært resultat80282115
 
Sum egenkapital2.3551.5531.471
Kassebeholdning22648660
 
Resultatgrad3291731
Egenkapitalandel111

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg positivt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en positiv trend i fjor («Resultatgrad, Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II, Egenkapitalandel»).

Selskapets bankscore er beregnet til 9,50 av 10 poeng.

For Bankscore detaljer - se regnskapet. Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter. Les mer her. Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Vis regnskap

Driftscore

År201620152014
Totalrentabilitet1566
Kapitalomsetningshastighet222
Fordringsomsetningshastighet001
Gjeldsbetjeningsgrad1066
Resultatgrad201820
Kontantstrøm fra drift201420
Rentedekningsgrad101010
Likviditetsgrad II1022
Totalt875867

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore
Vis utvidet informasjon

Eierposter

Firmanavn Andel Aksjer:
Myoutime AS 9.99%
Sjekk eierkvaliteten

Juridiske personer

-
Adm. direktør

16
Styrets leder
-
Varamedlem
 

Lønn til daglig leder er: 151.000 Ved flere daglig ledere eller endring av daglig leder i inneværende regnskapsår kan publisert lønn være ukorrekt.

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Aksjonærer

Navn Andel Aksjer:
Gunnar Østgaard 50.00%
Elisabeth Gulbrandsen 50.00%

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Sjekk aksjonærnettverket

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!