Bisnode kredittsjekk

Foretak

991780505
AS
Bubekk AS
Foretaket har ingen tilsynelatende form for aktivitet
Vækerøveien 3, 0281 Oslo
Oslo
Oslo
04.07.2007
09.10.2007
Nei
199.998
Selskapets virksomhet er å eie aksjer i andre selskaper.
Styrets leder alene.

Bubekk AS er oppført på adressen «Vækerøveien 3, 0281 Oslo» og ble registrert 09.10.2007 som et AS med aksjekapital NOK 199 998.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Investeringsselskaper o.l. lukket for allmennheten (64308)

Selskapets driftscore er beregnet til 85 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2019 viser en omsetning på NOK 4 390 000, et driftsresultat på NOK 4 385 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 14 902 000.

Styret består av 1 mann og 1 kvinne og med en gjennomsnittlig alder på 64 år. Styrets høyeste personlige styrescore er 44 poeng, laveste personlige styrescore er 0 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 22,00 poeng.

Finansieringsanalyse

Varelager Kundefordring Leverandørkreditt Belåning aktiva Leasing
0 180 411 205 2 812 500 0

Dette selskapet kan forbedre sin egen finansieringsevne med opptil:

2 878 425 NOK

Analysen er laget av Purehelp.no AS

Regnskap

År201920182017
Driftsinntekter4.390-68778
Driftsresultat4.385-69777
Ordinært resultat4.600-88763
 
Sum egenkapital14.90211.30211.390
Kassebeholdning1.2161.2371.252
 
Resultatgrad100101100
Egenkapitalandel93,20 %99,80 %96,40 %

Alle tall i tusen

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg negativt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en negativ trend i fjor («Resultatgrad, Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II, Egenkapitalandel»).

Selskapets bankscore er beregnet til 9,70 av 10 poeng.

Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter.

Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Inkassoanalyse

generic logo

Likviditetseffekt ved reduksjon av kundefordringer

-1 DAG -2 DAGER -10 DAGER -15 DAGER
12,03 60,14 120,27 180,41

Driftscore

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

År201920182017
Totalrentabilitet1506
Kapitalomsetningshastighet000
Fordringsomsetningshastighet000
Gjeldsbetjeningsgrad10010
Resultatgrad202020
Kontantstrøm fra drift202020
Rentedekningsgrad10010
Likviditetsgrad II101010
Totalt855076
Kredittscore

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore

Eierposter

Firmanavn
Omsetning
Drifts­resultat
Andel Aksjer:
262.210
17.903
37.50%

Alle tall i tusen

Juridiske roller

 
Man and tryg-logo

Har du en god skadeforsikring?
Styreleder har det juridiske ansvaret

SE RISIKOANALYSEN
 

44
Adm. direktør


44
Styrets leder

-
Vara­medlem

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Samfunnsansvar

Fremtiden tilhører virksomheter som tar samfunnsansvar. Investorer flytter kapitalen, staten bruker innkjøpsmakten og konsumentene tar klare produktvalg. Uten en aktiv bærekraftstrategi utsetter mange seg for stor markedsrisiko nå. Med enkle tiltak kan du redusere risiko - ta kontakt

KLIMAREGNSKAP

Staten skal nå øke vektleggingen av miljø og bærekraft i offentlige anbud til 30%. Et klimaregnskap er en god begynnelse.

SBT ANALYSE

Mange selskap ønsker nå å bidra med sin andel av jobben for å holde global temperaturøkning under 2° målet. Vi gjør analysen.

ESG RAPPORTERING

Vi setter opp en spennende Bærekraftrapport basert på standard ESG-kriterier (Environmental, Social and Corporate Governance).

TCFD RAPPORTERING

Mange selskap ønsker nå å rapportere om egen klimarisiko til det finansielle markedet. Vi gjør en detaljert risikoanalyse.

Aksjonærer

Firmanavn
Omsetning
Resultat før skatt
Andel Aksjer:
100.00%

Alle tall i tusen

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!