Bisnode kredittsjekk

Foretak

988418099
AS
Winvest AS
Hoffsveien 75 D, 0377 Oslo
93479603
Oslo
Oslo
27.06.2005
15.08.2005
Nei
1.025.000
Investeringsvirksomhet samt hva som står i forbindelse med dette.
Styrets leder alene.
Rsm Norge AS

Annonse

Winvest AS er oppført på adressen «Hoffsveien 75 D, 0377 Oslo» og ble registrert 15.08.2005 som et AS med aksjekapital NOK 1 025 000.
Det er ikke registrert et nettsted for selskapet.

Selskapets er registrert i bransjen Investeringsselskaper o.l. lukket for allmennheten (64308)

Selskapets driftscore er beregnet til 77 poeng. [100 - best poeng, 0 - dårligst.]

Siste innlevert regnskap i 2018 viser en omsetning på NOK 2 540 000, et driftsresultat på NOK 2 290 000 og hvor egenkapital var positiv med NOK 29 432 000.

Styret består av 1 mann og ingen kvinner og med en gjennomsnittlig alder på 52 år. Styrets høyeste personlige styrescore er 24 poeng, laveste personlige styrescore er 24 poeng og gjennomsnittlig styrescore er 24,00 poeng.

Finansieringsanalyse

Varelager Kundefordring Leverandørkreditt Belåning aktiva Leasing
0 104 384 10 274 0 0

Dette selskapet kan forbedre sin egen finansieringsevne med opptil:

41 850 NOK

Analysen er laget av Purehelp.no AS

Regnskap

År201820172016
Driftsinntekter2.5401.6154.941
Driftsresultat2.2901.2074.929
Ordinært resultat2.3841.2744.970
 
Sum egenkapital29.43238.04736.773
Kassebeholdning1021521.368
 
Resultatgrad9075100
Egenkapitalandel100,00 %100,00 %100,00 %

Alle tall i tusen

Kontantstrøm fra driftsaktiviteter utviklet seg positivt i fjor. Følgende nøkkeltall viste en positiv trend i fjor («Resultatgrad, Likviditetsgrad I, Likviditetsgrad II, Egenkapitalandel»).

Selskapets bankscore er beregnet til 9,85 av 10 poeng.

Bankscore systemet inneholder faktorer og nøkkeltall som er viktige for bankene når man vurderer lån og kreditter til typiske små og mellomstore bedrifter.

Analysen kan brukes til å få en rask, matematisk og objektiv analyse av selskapets bankstatus. For store selskaper er modellen ikke tilstrekkelig omfattende. Uansett vil banken gjøre sin egen subjektive vurdering av virksomheten.

Inkassoanalyse

generic logo

Likviditetseffekt ved reduksjon av kundefordringer

-1 DAG -2 DAGER -10 DAGER -15 DAGER
6,96 34,79 69,59 104,38

Driftscore

Hvor godt drives selskapet? (100:best, 0:svakest)

År201820172016
Totalrentabilitet7310
Kapitalomsetningshastighet000
Fordringsomsetningshastighet000
Gjeldsbetjeningsgrad101010
Resultatgrad202020
Kontantstrøm fra drift202020
Rentedekningsgrad101010
Likviditetsgrad II101010
Totalt777380
Kredittscore

Forklaring:
Modellen gir en rask og kortfattet analyse av virksomhetens driftseffektivitet. Modellen tar ikke hensyn til
konsernstrukturer og vurderer bare det enkelte objektet isolert. Fokus er på foretakets evne til å forvalte egne
balanseverdier, skape likviditet, resultatmarginer samt gode driftsorienterte effektivitetstall.

Sone tabell: 0 - 20 poeng
20 - 40 poeng
40 - 60 poeng
60 - 80 poeng
80 - 100 poeng
Svak driftscore
Middels/Svak driftscore
Middels/God driftscore
God driftscore
Meget god driftscore

Eierposter

Firmanavn
Omsetning
Drifts­resultat
Andel Aksjer:
340
340
23.44%

Alle tall i tusen

Juridiske roller

 
Man and tryg-logo

Har du forsikringsdekning?
Styreleder har ansvaret for sikkerheten

SE RISIKOANALYSEN
 

24
Styrets leder


24
Kontakt­person

Styrescore modellen vurderer din personlige styreverdi (0-100p) i norske selskap.
Tunge og ansvarsfulle styreverv i store virksomheter gir høy styrescore. Mindre virksomheter med begrenset juridisk og økonomisk ansvar gir lav styrescore.

Aksjonærer

Firmanavn
Omsetning
Resultat før skatt
Andel Aksjer:

Alle tall i tusen

Det gjøres oppmerksom på at registrering av nye aksjonærforhold nå oppdateres årlig. Primærkilden, det norske Aksjeeierregisteret (AR), oppdateres normalt i mai måned hvert år. Sekundærkilden, notene i Årsoppgjøret, oppdateres fortløpende fra Regnskapsregisteret i perioden mars-august hvert år. Ønsker du å få raskt rettet opp i aksjonærlistene, kan du sende en e-post hit.

Media

Pressemeldinger
365Publish

Ingen pressemeldinger er registrert.

Pass på å publisere dine suksesser, benytt 365publish.com som din leverandør på PR nå!