Management-CV

Management-CV kan hentes ut på alle personer som har hatt daglig leder-styreroller siste 15 år. Sjekk konkrete resultater knyttet til drift, vekst, lønnsomhet og eventuelle konkurser. En nyttig øvelse før du ansetter nye ledere.

Hent management-CV

PRO+ er ikke bare Management-CV

I tillegg til eliminert ventetid gir PRO+ deg tilgang til en av markedets største informasjonspakker. Gjør avanserte seleksjoner, sammenlign foretak og lokasjoner, hent ut kredittratinger - få hele informasjonsbildet.

Management-CV for Gløer Gløersen

Rapportdato: 2025-06-06

Den totale omsetningen i disse virksomhetene er 0 og med ett samlet driftsresultat på 0. Splitter man opp driftsresultatet per enhet, viser 0 av virksomhetene driftsunderskudd, og 0 av virksomhetene driftsoverskudd. 1 av de aktive juridiske rollene er over 5 år gamle, 1 av de aktive rollene er av nyere dato.

Aktive roller

Virksomhet Rolle Periode Omsetning Driftsresultat
Sørskogen Vest Vann / Avløps- og Hyttelag Sa Styre­medlem 2020 - Aktiv 0 0
Orienteringslaget Tønsberg og Omegn - Oto Styre­medlem 2017 - Aktiv 0 0

Inaktive Roller

Ingen inaktive roller funnet

Sørskogen Vest Vann / Avløps- og Hyttelag Sa

Foretaksinfo
(Aktiv) Sørskogen Vest Vann / Avløps- og Hyttelag Sa - 924786116
Uttak fra kilde, rensing og distribusjon av vann
C/o John Dirdal Falsens vei 21, 3613 Kongsberg
Verv
Fra Til Varighet
Styre­medlem 2020 Aktiv 5,2 år

Orienteringslaget Tønsberg og Omegn - Oto

Foretaksinfo
(Aktiv) Orienteringslaget Tønsberg og Omegn - Oto - 988805262
Idrettslag og -klubber
C/o Terje Rasmussen Årøyveien 1f, 3135 Torød
Verv
Fra Til Varighet
Styre­medlem 2017 Aktiv 8,3 år